PREMIJER LIGA: Mitrović doneo POBEDU Fulamu u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Dec.2018, 19:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bodovi ostali na Krejven Kotidžu.

Fudbaleri Fulama savladali su Hadersfild u 20. kolu Premijer lige rezultatom 1:0, a junak pobede je Aleksandar Mitrović. Srpski napadač je postigao jedini gol na utakmici u 91. minutu.

PLAKANJE OD SMEHA: Lebron je hteo da surovo zakuca, a onda je naleteo na Jokića! Neuspela osveta za OVAJ GENIJALAN potez Srbina (VIDEO)

ŠOK: Džikić više nije trener Budućnosti! (FOTO)

Činilo se da će Fulam i Hadersfild >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << podeliti bodove, ali je u 91. minutu meča Sesenjon uposlio Mitrovića koji se lepo snašao i matirao golmana gostiju Losla.

Treba napomenuti da je ekipa Fulama imala penal u 82. minutu, kada je Abubakar Kamara uzeo loptu od Mitrovića i šutirao sa bele tačke, ali je gostujući čuvar mreže bio siguran.

Treba istaći i da je najveće iznenađenje napraviča ekipa Vulverhemptona koja je na slavila na gostovanju Totenhemu 1:3. Kejn je doveo Pevce u vođstvo u 22. minutu, ali su Boli, Himenez i Košta režirali preokret od 72. do 87. minuta.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda kanadska teniserka Eženi Bušar.

For SI!! Wowwww

A post shared by Genie Bouchard (@eugenie_bouchard_) on Feb 19, 2018 at 7:34pm PST

Bod goals

A post shared by Genie Bouchard (@eugenie_bouchard_) on Nov 21, 2017 at 11:19am PST

The sock tan and Beats are on point for grass szn

A post shared by Genie Bouchard (@eugenie_bouchard_) on Jun 16, 2018 at 6:55pm PDT

Genie is so hot😍🔥running from the storm haha

A post shared by Genie Bouchard (@eugenie_bouchard_) on Dec 12, 2015 at 10:32pm PST