PLAVCI POPLAVELI OD MUKE: Lids ih praktično razorio, Mendi pokazao nezavidnu tehniku (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Avg.2022, 17:21

Sumoran dan za Čelsi.

Fudbaleri Lids junajteda ostvarili su neočekivano ubedljivu pobedu protiv Čelsija od 3:0, dok je Brajton iznenadio Vest Hem u Londonu sa 2:0 u utakmicama trećeg kola Premijer lige Engleske.

U duelu Lidsa i Čelsija ključan period odigrao se između 33. i 37. minuta kada su "plavci" primili dva gola.

Najpre je Brenden Aronson zatresao mrežu, pošto je iskoristio veliki kiks golmana Eduara Mendija, koji se poigravao pred golom i >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na neverovatan način izgubio loptu. Potom je Rodrigo odličnim udarcem glavom krunisao centaršut Džeka Herisona za nastavak golgeterske serije i četvrti pogodak u uvodna tri kola. Do kraja susreta je Kulibali zaradio drugi žuti karton i dodatno uništio dan navijačima Čelsija.

Ostao je taj rezultat aktuelan sve do 69. minuta kada je domaćin zadao konačan udarac gostima. Učinio je to Herison na dodavanje Rodriga.

Što se tiče Vest Hema i Brajtona, Aleksis Mekalister u 22. iz penala i Leandro Trosar u 67. na dodavanje Paskala Grosa doneli su slavlje timu Grejema Potera.

Čekićari su upisali i treći poraz u ligi potvrdivši da se nalaze u velikoj krizi. Iz iste će probati da izađu na gostovanju Aston Vili u narednoj rundi.