Izvor: RTS, 10.Apr.2021, 17:45

"Osakaćenom" Bajernu bod protiv Uniona, Joviću gol u "vatrometu" u Frankfurtu

Fudbaleri minhenskog Bajerna odigrali su nerešeno 1:1 sa Unionom u utakmici 28. kola Bundeslige.
Bavarci su bez pola tima dočekali Union, a nekoliko minuta ih je delilo od nove pobede u šampionatu.

Bajern je poveo golom Džamala Musijale u 68. minutu, a izjednačio je Markus Ingvartsen u 86.
U najzanimljivijem meču kola, Ajntraht je savladao Volfsburg sa 4:3.
Baku je doneo gostima prednost u šestom minutu, ali je Ajntraht izhjednačio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dva minuta kasnije, golom Kamade.
Luka Jović je pogodio u 27. minutu za preokret, ali su gosti uzvratili čim je počeo drugi deo igre.
Veghorst je pogodio u 46. minutu, ali je odgovor domaćina, još jednom, bio vrlo brz.
Andre Silva je bio strelac u 54. minutu, a onda Erik Durm u 61.
Autogolom Tute, Volfsburg je smanjio u 85. minutu.
Herta i Menhengladbah su odigrali nerešeno 2:2, dok je Lajpcig u gostima bio bolji od Verdera - 4:1.
U poslednjem današnjem meču, Dortmund je savladao u gostima Štutgart sa 3:2.
Štutgart je na poluvremenu vodio sa 1:0, golom Saše Kalajdžića.
Ipak, Dortmund je preokrenuo na startu drugog dela igre.
Belingam je pogodio u 47, a onda i Marko Rojs u 52. minutu.
Didavi je u 78. minutu doneo nadu domaćima, ali je Knauf doneo "milionerima" bodove, dva minuta kasnije.