Novi trijumf TSC-a za vrh, zmajevi srušili Vojvodinu

Izvor: RTS, 21.Sep.2019, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi trijumf TSC-a za vrh, "zmajevi" srušili Vojvodinu

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole nastavili su sa odličnim rezultatima i pobedili u Kruševcu ekipu Napretka 3:1 u utakmici 9. kola Superlige Srbije.
TSC je sa dva gola Vladimira Silađija, uz jedan Srđana Grabeža, upisao nova tri boda i preuzeo čelnu poziciju na tabeli.

Jedini strelac za domaćina bio je Igor Ivanović.
Radnik je na Banjici bio bolji od Rada pogotkom iskusnog Nemanje Tomića >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 1:0, a istim rezultatom je Spartak savladao Javor i Čukarički ekipu Mladosti pobedničkim golovima u samom finišu Nikole Marčića, odnosno talentovanog Slobodana Tedića.
Niški Radnički slavio je na gostovanju Inđiji sa 1:0 golom Nermina Haskića iz penala u 12. minutu.
U poslednjem terminu Voždovac je sa 2:1 slavio na gostovanju Vojvodini i onemogućio je da se ponovo vrati na prvo mesto.
Trijumf "zmajevima" doneli su Stanisavljević i Nikolić evrogolovima u drugom poluvremenu, dok je jedini pogodak za "lale" delo takođe Nikolića.
Proleter je odneo bodove iz Šapca, gde je pobedio Mačvu golom Babića iz penala (1:0).