Izvor: RTS, 25.Apr.2021, 17:51

Nova pobeda Intera, Vlahović ubio nade Ronalda i drugova

Fudbaleri Intera su na svom terenu nadigrali Veronu sa 1:0, a Fjorentina i Juventus su odigrali nerešeno 1:1 u nastavku 33. kola Serije A.
Juventus se nadao da može stići Inter, koji je lider na tabeli, ali ta nada svakim danom polako umire.

"Dama" je odigrala nerešeno u Firenci, dok je Inter slavio protiv Verone, pa je razlika na tabeli Serije A još veća.
Fjorentina je povela golom Dušana Vlahovića, sa bele tačke, u 29. minutu meča.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Juve je uspeo da izjednači, odmah na početku drugog dela igre, preko Alvara Morate, ali gosti nisu imali snage za preokret.
Vodeći Inter je na svo terenu opravdao status favorita u duelu sa Veronom, iako su gosti pružili ravnopravan duel tokom većeg dela meča.
Imali su i nekoliko izglednih šansi za vođstvo ali je prvo poluvreme završeno bez golova a "nero-azuri" su do gola vrednog tri boda došli u 76. minutu.
Posle odličnog centaršuta Hakimija, unutar šestnaesterca Verone najbolje je se snašao Mateo Darmijan i zatresao mrežu za vođstvo i pobedu Intera.