Izvor: MozzartSport.com, 02.Dec.2020, 00:32

Nikolić: Borili smo se, ali ništa nije funkcionisalo

“Bilo je bolje u drugom poluvremenu”, kaže trener Lokomotive

Ostala je Lokomotiva bez šansi da se domogne nokaut faze Lige šampiona, a posle poraza kod kuće od Salcburga (3:1) ima vrlo slabe izglede da dođe do Lige Evrope.

Da bi u tome uspela, potrebno joj je da pobedi Bajern usred Minhena, a da Salcburg ne savlada Atletiko. Tanka nada...

Dobro oslabljena Lokomotiva nije izdržala trku sa Crvenim bikovima. Gostima je bilo potrebno samo malo da se adaptiraju >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << na drugačiju postavku Moskovljana od očekivane, a onda su ih razbili.

Loš rezultat. Igrali smo slabo u prvom poluvremenu, ništa na terenu nije funkcionisalo. U drugom smo se borili, probali smo sve da bismo se vratili u igru. Treći gol smo primili minut nakon što smo dali gol. Sada nam je najpotrebnija podrška i da se dobro spremimo za sledeću utakmicu”, rekao je Marko Nikolić, trener Lokomotive nakon utakmice.

Zbog odsutnih bitnih igrača morao je Nikolić da menja i formaciju. Nije upalilo.

Morali smo da izmenimo tim pre utakmice. Imali smo probleme sa igračima odbrane i veznog reda. Želeli smo da zaigramo sa trojicom napadača, ali nije funkcionisalo. Bilo je dosta teških lopti u prvom delu, ništa nismo uspevali da uradimo. Posle kornera Ze Luis je dobio udarac, nije bilo namerno. U drugom poluvremenu smo pokazali karakter, postigli smo gol, rizikovali smo, mogli smo i do drugog, ali čim smo primili treći pogodak odmah nakon našeg, to je bio kraj”, priznao je Nikolić.

Lokomotivu u subotu u podne čeka meč sa Rubinom u Premijer ligi Rusije.