Navijači uleteli na teren u Mostaru – prekinuta utakmica Veleža i Borca

Izvor: B92, 21.Sep.2021, 22:54

Utakmica desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Veleža i Borca iz Banjaluke prekinuta je u 81. minutu.

Borac je vodio 2:0 u Mostaru, kada su navijači domaće ekipe uleteli na teren.

Tokom cele utakmice je na tribinama bilo napeto, ali su tenzije postojale i na terenu.

Stojan Vranješ doneo je vođstvo Borcu u 31. minutu, a kada je postigao drugi gol u 81. minutu, utakmica je prekinuta.

Navijači su ušli na teren, igrači su ga >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << napustili i utakmica se nije nastavila.

Utakmica će biti registrovana u korist Borca, koji će pobediti službenim rezultatom 3:0.