NIKO NIJE ZNAO GDE JE LOPTA: Genijalna asistencija Salaha za gol Firmina (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Jan.2020, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Totenhem nije uspeo da zaustavi najbolji tim Engleske.

Liverpul je nezaustavljiv! Lider Premijer lige slavio je u gostima protiv Totenhema rezultatom 1:0 (1:0) i ostvario 20. pobedu u šampionatu Engleske.

Pogodak odluke postigao je Roberto Firmino u 37. minutu na genijalnu asistenciju Mohameda Salaha. Najbolju šansu za izjednačenje Totenhema propustio je Son u 75. minutu.

Trijumfom u Londonu Liverpul se učvrstio na prvoj pozciji Premijer lige sa 61 bodom, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dok je Totenhem na osmoj poziciji sa 30 bodova.

FIRMINO GOAL LIVERPOOL 1-0 FOLLOW FOR LIVE GOALS pic.twitter.com/gNIzXqKidz

— HD GOALS LIVE (@HDGoalsLive) January 11, 2020

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Sara Sakradžija.

Slika je zaslužila ☀️

Објава коју дели Sara Sakradzija (@sarasakradzija) дана 1. Сеп 2019. у 11:35 PDT

Објава коју дели Sara Sakradzija (@sarasakradzija) дана 23. Апр 2018. у 2:47 PDT

Објава коју дели Sara Sakradzija (@sarasakradzija) дана 16. Окт 2017. у 5:44 PDT

Na Adi Bojani top .

Објава коју дели Sara Sakradzija (@sarasakradzija) дана 18. Јул 2017. у 9:35 PDT

Објава коју дели Sara Sakradzija (@sarasakradzija) дана 9. Мај 2016. у 11:17 PDT