Izvor: HotSport.rs, 25.Dec.2016, 18:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NA ‘POPRAVNOM’: Vlade Divac i Ranko Žeravica ponovo kandidati za ‘Kuću slavnih’

Rezultati izbora biće saopšteni 3. aprila.

Košarkaška Kuća slavnih koja se nalazi u Springfildu danas je saopštila koja će velika imena svetske igre pod obručima biti u konkurenciji za ulazak u istoriju.
Srpske legende Vlade Divac i pokojni veliki stručnjak Ranko Žeravica već su bili kandidati prošle godine, a sada su ponovo kandidovani i u aprilu 2017. godine ćemo saznato hoće li dobiti ovu veliku čast.
Takođe, pored njih u konkurenciji >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << će biti i proslavljeni hrvatski košarkaši Toni Kukoč i Dino Rađa.
The post NA ‘POPRAVNOM’: Vlade Divac i Ranko Žeravica ponovo kandidati za ‘Kuću slavnih’ appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Divac i Žeravica ponovo kandidati za Kuću slavnih

Izvor: RTS, 25.Dec.2016

. Košarkaška Kuća slavnih u Springfildu objavila je imena kandidata za prijem u 2017. godini, među kojima su ponovo legende srpske košarkaške Vlade Divac i Ranko Žeravica.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.