Milan u finišu slomio Romu, Evropa nije daleko

Izvor: RTS, 28.Jun.2020, 19:39

Fudbaleri Milana savladali su na svom stadionu ekipu Rome sa 2:0 u meču 28. kola Serije A.
"Rosoneri" su napravili krupan podvig u borbi za mesto na tabeli koje vodi u kvalifikacije za evropska takmičenja.

Milan je savladao ekipu Rome, golovima Rebića i Čalhanoglua u drugom poluvremenu.
Igrao se 76. minut kada je nakon prave opsade gola gostiju Mirantea, Rebić uspeo da bude na pravom mestu i "zakuca" loptu pod prečku Rome.
Roma >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je pokušavala da dođe do izjednačenja, ali se ipak njihova mreža zatresla do kraja susreta.
Smoling je skrivio jedanaesterac, koji je u gol pretvorio turski fudbaler Čalhanoglu.
Milan je pobedom izbio na sedmu poziciju na tabeli, dok je Roma ostala peta.