Izvor: B92, 01.Okt.2020, 23:59

Milan na volšeban način izbegao eliminaciju iz Evrope!

Fudbaleri Milana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evrope nakon što su na epski način pobedili portugalski Rio Ave.
"Rosoneri" nisu uspeli da sačuvaju prednost stečenu u 51. minutu, te je domaća ekipa preko Heraldesa uspela da izjednači i uvede meč u produžetak.
Na startu dodatnih 30 minuta Želson je pogodio za 2:1 i sve do 120. minuta Rio Ave je imao prednost.
Istu prednost nisu uspeli da sačuvaju pošto je Hakan Čalhanolu u drugom minutu nadoknade realizovao penal, pa se pristupilo jedaneastercima.
Onda je usledilo pravo ludilo, nešto slično kao na prošlogodišnjoj utakmici između Kopenhagena i Crvene zvezde.
Igrači Rio Avea imali su tri meč lopte, odnosno tri...