Marsej pao u Amijenu, golman sprečio Radonjića da donese bod Olimpiku

Izvor: B92, 04.Okt.2019, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Amijena savladali su Olimpik Marsej 3:1 (2:1) u prvom meču devetog kola francuske Lige 1.

Amijen je poveo preko Alesamija već u 11. minutu, ali gosti poravnavaju pogotkom Benedeta u 23.

Međutim, četiri minuta pre poluvremena Duje Ćaleta-Car pravi penal koji realizuje Gerasi za novo vođstvo domaćina.

Na startu drugog poluvremena Gerasi pogađa okvir gola, dok golman Amijena sprečava Benedeta da opet izjednači.

Tri minuta pre kraja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Gurtner brani i udarac Nemanje Radonjića koji je odigrao ceo meč za Marsej, da bi u nadoknadi vremena Mendosa "overio" trojumf domaćina.