Magije golmana Đirone za novi poraz Valensije!

Izvor: Sportske.net, 03.Nov.2018, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Valensije nije uspela da osvoji niti jedan bod danas na svom terenu.

Napadali su, stvarali šanse, uputili 26 šuteva ka golu. Bez rezultata.

Valensija je danas poražena od Đirone na svom terenu sa 0:1 iako je bila bolja po svim parametrima i statističkim detaljima. Na njihovu žalost, gleda se broj postignutih golova.

Jedini gol na meču videli smo u 48. minutu utakmice kada je Pons uspeo da savlada golmana Neta.

Kokelan, Mina, Guedeš, ponovo Mina koji je pogodio prečku, pa još dva puta Mina čije je udarce branio Bono...

Svakako, igrač utakmice je Bono, odbranio je sve.