MOZZART BET SUPERLIGA: Voždovac odneo ceo plen iz Šumadije, Radnički okrenuo Mladost

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Feb.2023, 17:17

MOZZART BET SUPERLIGA: Voždovac odneo ceo plen iz Šumadije, Radnički "okrenuo" Mladost

Mečevi 20. kola.

Nastavljena fudbalska Mozzart bet Superliga Srbije. U petak je Kolubara savladala Radnik sa 1:0, dok su odigrana i dva meča subotnjeg programa.

Radnički iz Kragujevca je na svom terenu izgubio od Voždovca. Strelac jedinog gola je bio Miloš Pantović koji je u 31. minutu sa penala doneo bodove gostima.

Radnički je u Nišu pobedio sa 2:1 Mladost iz Lučana.

Mladost je povela u 40. minutu preko Nikole Jojića, dok je izjedanačenje >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << doneo Aleksandar Pejović odmah po početku drugog poluvremena. Pobedu je doneo Miljan Škrbić u zaustavnom vremenu.

Penal za domaće je promašio Stefan Cvetković i to pri rezultatu 0:0.