Ludnica na Vestfalenu, golčina Paka Alkasera u 96. minutu i pobeda Dortmunda!

Izvor: Vesti-online.com, 06.Okt.2018, 17:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ludnica" na Vestfalenu, golčina Paka Alkasera u 96. minutu i pobeda Dortmunda!

Ekipa Borusije iz Dortmunda pobedila je Augsburg sa 4:3 u sedmom kolu Bundeslige.

Gosti su dva puta vodili, dok su domaći fudbaleri uvek uspevali da pronađu pravi put da se vrate u meč.

Na poluvremenu Augsburg je vodio 1:0, a gol je u 22. minutu postigao Finbogason.

Drugi period igre doneo nam je veliko uzbuđenje, pošto su u roku od sedam minuta postignuta tri pogotka.

Pako Alkaser izjednačio je u 62, potom je Maks doveo Augsburg u novo vođstvo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << (71), da bi Španac doneo novo izjednačenje Dortmundu u 80. Mario Gece samo četiri minuta kasnije postiže gol za potpuni preokret, međutim Gregoriš je u 87. izjednačio na 3:3.

Činilo se da će ovo biti i konačan rezultat, međutim u nadoknadi vremena Alkaser je postigao het-trik i to kakav. Fudbaler Barselone na pozajmici u Borusiji uzeo je loptu u 96. minutu i iz slobodnog udarca savladao Lutea.

Usledila je eksplozija na stadionu i Dortmund je ovim trijumfom došao na čelo Bundeslige.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.