Izvor: Sportske.net, 12.Jan.2019, 19:58

Liga 1 - U Francuskoj ništa novo, Pari Sen Žermen ubedljiv u Amijenu! (video)

Domaćini ostali sa igračem manje.

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su novu pobedu u Ligi 1 pošto su u okviru 20. kola francuskog šampionata ubedljivo savladali Amijen u gostima sa 3:0.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja, ali smo zato u drugom delu meča videli tri gola i jedno isključenje.

Poveli su "Sveci" preko Edinsona Kavanija koji je u 57. minutu iskoristio jedanaesterac i savladao Gurtnera.

Loše se nastavilo po >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << domaće koji su devet minuta kasnije ostali sa igračem manje zbog isključenja Adenona.

U 70. minutu Kilijan Mbape je povisio prednost Parižana, da bi "tačku na i" stavio Markinjos devet minuta kasnije.