Liga 1 - Renova doktorska disertacija na temu - prekidi, nula u Sent Etjenu (video)

Izvor: Sportske.net, 02.Sep.2018, 19:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ključnih šest minuta rešilo utakmicu.

Ren je slavio na svom terenu protiv Bordoa rezultatom 2:0, a pokazao je izvanrednu veštinu izvođenja kornera pošto su na taj način stigli do pobede.

Poveli su domaći preko Bendžamina Andrea u 12. minutu nakon sjajnog kornera Grenijea sa desne strane, Kostil je bio nemoćan.

Šest minuta kasnije videli smo preslikanu akciju samo što je korner bio sa leve strane.

Asistent je bio Burigo, a neumoljivi egzekutor >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Rami Bensebaini.

U drugom poluvremenu videli smo vrlo dinamičan meč, ali promene rezultata nije bilo.

Reprezentativac Srbije Milan Gajić nije bio u protokolu u ekipi Žirondinaca.

Ranije danas, fudbaleri Sent Etjena odigrali su bez golova sa Amijenom, u redovima domaćih srpski internacionalac Neven Subotić odigrao je čitav meč.