Lans osvojio Velodrom VIDEO

Izvor: B92, 26.Sep.2021, 22:56

Lans osvojio "Velodrom" VIDEO

Fudbaleri Lansa osvojili su sva tri boda na veoma teškom gostovanju Olimpiku u Marseju – 3:2 (2:2).

Sjajan meč na čuvenom "Velodromu" gosti su otvorili sa dva gola – Sotoke iz penala u 9. i Frankovskog u 27. minutu.

Na isti način odgovorio je Olimpik i to preko Dmitrija Pajea koji je pogodio najpre u 33. minutu, a onda i iz jedanaesterca u drugom minutu nadoknade.

Posle fantastičnog prvog poluvremena, u drugom su obe ekipe "povukle ručnu" i jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << momenat je mogao da odluči.

Taj momenat desio se u 71. minutu kada je Vesli Said pogodio za trijumf Lensa i preskakanje upravo Marselja na drugoj poziciji na tabeli.

Jedni imaju 15, drugi 14 osvojenih bodova, ali još uvek veoma daleko od prvoplasiranog Pari Sen Žermena koji ima maksimalna 24 boda.