Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Okt.2019, 01:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LUDILO NA ENFILDU: Liverpul i Arsenal odigrali derbi kakav se NE PAMTI! Palo je DESET golova (VIDEO)

O ovome će se pričati.

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u četvrtfinale engleskog Liga kupa pobedom nad Arsenalom na domaćem terenu posle penala. U regularnom delu utakmice je viđeno čak deset golova (5:5), a još devet je palo u penal seriji. Jirgen Klop i Unai Emeri su odlučili da ukažu priliku nekim igračima koji su imali slabiju minutažu u dosadašnjem delu sezone, pa su na Enfildu Redsi i Tobdžije igrali veliki derbi u kombinovanim sastavima.

Liverpul >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je poveo na samom startu meča autogolom Škodrana Mustafija, ali je Lukas Toreira u 19. minutu poravnao rezultat. Potom je 18-godišnji Arsenalov Brazilac Martineli sa dva pogotka doveo Tobdžije u vođstvo od 3:1, a rezultat je smanjio Džejms Milner sa bele tačke dva minuta pre kraja prvog poluvremena.

Dva gola prednosti Arsenalu je vratio Mejtland-Najls u 54. minutu, ali su preko Okslejda-Čembrlena i Divoka Origija Redsi došli do izjednačenja u narednih osam minuta. Igrao se 70. minut kada je Džozef Vilok ponovo doneo prednost Arsenalu (5:4), ali kada se činilo da je sve gotovo Origi je novim pogotkom, u četvrtom minutu sudijske nadoknade, poravnao na 5:5 i odveo meč u penale.

Penal serija nije bila ništa manje uzbudljiva od regularnog dela utakmice, a rešena je posle deset izvedenih jedanaesteraca. Svi Liverpulovi izvođači su bili precizni, a jedini fudbaler koji nije zatresao mrežu sa bele tačke bio je Dani Sebaljos i to je Arsenal koštalo prolaska u četvrtfinale.

Sve golove sa ove utakmice možete pogledati OVDE.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga Pitera Krauča.

I’m obsessed with this swimsuit !! This is one of my favourite pieces from the collection @lipsylondon #abbeyclancyxlipsy available now 💋🌴#ad

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Feb 28, 2019 at 2:29am PST

💋💋💋

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Nov 1, 2018 at 1:42pm PDT

Happy Monday ☀️☀️☀️

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Oct 29, 2018 at 11:07am PDT

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Aug 24, 2018 at 5:37am PDT

Take me back to the beach 🖤

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jul 27, 2018 at 7:52am PDT

Shameless selfie

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jun 13, 2018 at 5:24am PDT

🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️

This sky

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on May 28, 2018 at 4:14am PDT