LŠ (poluvreme) - Milik se igra sa Belgijancima, Liverpul se muči u Salcburgu! (video)

Izvor: Sportske.net, 11.Dec.2019, 01:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za sada izvestan samo prolaz Anćelotijevog tima.

Grupa E

Napoli - Genk 3:0

Napolitanci su već jednom nogom u naredno kolo. Poljak je postigao het-trik već u prvom poluvremenu, napadač je pogađao u trećem, 26-om i 37-om minutu, treći gol je došao iz penala.

Genk je imao par dobrih akcija, ali za sada Meret bez većeg posla.

RB Salcburg - Liverpul 0:0

Dosta neizvesniji meč se igra u Austriji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << gde i dalje imamo aktivan rezultat.

Oba tima su imala svoje prilike, Alison je par puta bukvalno spašavao Liverpul posle šuteva Minamina, Hvanga i Halanda.

Na drugoj strani Salah je imao odličnu šansu na početku i tokom polovine poluvremena, ali Egipćanin nije uspeo da se upiše u strelce.

Keita je imao sjajnu šansu na samom kraju ovog dela igre, ali Stanković odlično reaguje na golu domaćina.

Ako ostane ovakav rezultat "redsi" idu dalje kao drugi iz grupe E.