LN: Rumunska Pirova pobeda u Crnoj Gori, Šveđani preko Rusa pravo u elitu! (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Nov.2018, 23:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LN: Rumunska "Pirova pobeda" u Crnoj Gori, Šveđani preko Rusa pravo u elitu! (video)

Meč u Portugalu nije imao takmičarski značaj.

Danas je završeno premijerno takmičenje u Ligi nacija, a ovo su konačni rezultati.

LIGA A. GRUPA 3

U meču bez ikakvog rezultatskog značaja, Portugal je remizirao sa Poljskom 1:1. Andre Silva je pogodio za vođstvo domaće ekipe u 34. minutu, ali su Portugalci ostali sa igračem manje zbog isključenja Pereira koji je skrivio penal. Sa bele tačke u 66. minutu siguran je bio Milik.
      Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

LIGA B, GRUPA 2

Švedska je pobedom nad Rusijom od 2:0 na svom terenu ostvarila plasman u elitni rang Lige nacija. Lindelof je pogodio u 41. minutu za slavlje Šveđana, da bi svaku dilemu otklonio Berg golom u 72. minutu meča.         Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

LIGA C

Grupa 1

Škotska je na svom terenu pobedila Izrael nakon preokreta sa 3:2. Kajal je u devetom minutu doveo svoj tim u vođstvo, ali su do poluvremena domaćini okrenuli rezultat sa dva gola Foresta u 34. i 43. minutu susreta. Isti igrač je povisio prednost Škota na 3:1 u 64. minutu, a Izraelci su stigli do utešnog pogotka u 75. minutu preko Zahavija.          Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Grupa 4

Rumunija je slavila u Crnoj Gori sa 1:0 golom Tučudeana u 44. minutu meča, ali to nije bilo dovoljno za prvo mesto u grupi pošto je Srbija nakon lošeg prvog poluvremena potvrdila ulogu favorita u duelu sa Litvancima.

LIGA D, GRUPA 3

Malta je na svom terenu osvojila bod pošto je remizirala sa Farskim ostrvima 1:1. Gosti su poveli preko Joensena u trećem minutu meča, ali je Korbolan za manje od 60 sekundi poravnao rezultat

Tzv Kosovo* slavilo je protiv Azerbejdžana na svom terenu rezultatom 4:0, strelci su bili Zeneli u drugom, 50. i 76. minutu i Rahmani u 61. minutu meča.