LN: Grankvist poslao Turke u treću ligu, Azeri sigurni protiv Ostrvljana! (video)

Izvor: Sportske.net, 17.Nov.2018, 20:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šveđani sada imaju priliku da se dokopaju elite.

U terminu od 18 sati danas su odigrane tri utakmice Lige nacija.

LIGA B, GRUPA 2

Švedska je uspela da savlada Tursku sa 2:0 i tako je poslali u niži rang. Domaćini su imali više od igre u prvom poluvremenu, pokušavali su Turci preko Undera, Malija i Čalhanoglua, ali se na odmor otišlo bez promene rezultata. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << U drugom delu meča sasvim drugačija situacija, Šveđani su preuzeli kontrolu nad igrom i osvojili vredna tri boda golom Andreasa Grankvista sa penala u 76. minutu.