LIGA PRIMERA: Šćepović postigao dva gola u roku od sedam minuta (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 18.Okt.2015, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U 8. kolu španske Primere Hetafe je sa 4:0 (2:0) demolirao Las Palmas, a meč je obeležio Stefan Šćepović.

Hetafe polako, ali sigurno izlazi iz opasne zone i približava se gornjem domu. Tim iz predgrađa Madrida slavio je 4:0 prtoiv Las Palmasa. Mrežu gostiju već u 3. minutu načeo je Rodrigez. Da će plavo-beli zabeležiti pobedu bilo je jasno u 11. minutu kada je Leon uposlio Sarabiju, a ovaj matirao Varasa.
Mirnu utakmicu smo gledali do poslednjih deset minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << meča. U 78. minutu za Hetafe na teren je ušao Stefan Šćepović, ispostaviće se MVP utakmice. Las Palmas je u 80. minutu ostao bez Kulija, što je ostavilo dovoljno prostora u odbrani tima gostiju. U 86. minutu Gomez je u petercu pronašao Šćepovića, a ovom nije bilo teško da loptu smesti u mrežu. Samo sedam minuta kasnije Srbin je pogodio glavom za konačnih Hetafe četiri, Las Palmas nula.
(Izvor: RuTube)

Liga Primera, 8. kolo:
Rezultati:
Nedelja, 18. oktobar
Viljarel – Selta 1:2 (0:1)
(Suarez 67 – Oreljana 41, Nolito 90)
Real Sosijedad – Atletiko Madrid 0:2 (0:1)
(Grizman 9, Karasko 90)
Hetafe – Las Palmas 4:0 (2:0)
(Rodrigez 3, Sarabija 11, Šćepović 86, 90+3)
Barselona – Rajo valjekano
(Nejmar 22 penal, 32 penal, 69, 71, Suarez 77 – Gera 15, Hozabed 86)
Valensija – Malaga 3:0 (2:0)
(Čarls 19 autogol, Gomez 33, Pareho 86 penal)
Betis – Espanjol 1:3 (0:1)
(Renela 89 – Roko 4, Kaisedo 51, Sančez 55)
Ponedeljak, 18. oktobar
20.30 Sporting Hihon – Granada

The post LIGA PRIMERA: Šćepović postigao dva gola u roku od sedam minuta (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.