Izvor: B92, 07.Nov.2019, 19:50

LASK sa 4 gola "častio" PSV, Kostić strelac u porazu Ajntrahta

LASK sa 4 gola častio PSV, Kostić strelac u porazu Ajntrahta

Fudbaleri LASK–a su sa ubedljivih 4:1 pobedili holandski PSV, dok je Standard u Liježu sa 2:1 savladao ekipu Ajntrahta.
Fantastičan meč smo gledali u Lincu, gde je ekipa LASK–a posle velikog preokreta ubedljivo pobedila veliki PSV rezultatom 4:1, iako je PSV na poluvremenu imao gol prednosti.
Do prednosti su došli zahvaljujući Švabu koji je u 5. minutu iz jedanaesterca postigao pogodak, da bi se u nastavku desila prava "ludnica".
Prvo je LASK izjednačio preko Ranfla, da bi samo 4 minuta kasnije Frizer doneo preokret, a Klaus sa svoja dva gola "zakucao" PSV i austrijski predstavnik je upisao veliku pobedu rezultatom 4:1.
Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je strelac jedinog gola...