Izvor: Sportske.net, 05.Apr.2019, 22:51

L1 - Vukašinu 'srpski derbi', Radonjić zavio Marsej u crno! (video)

L1 - Vukašinu srpski derbi, Radonjić zavio Marsej u crno! (video)

Bordo slavio i udaljio Marsej od Evrope.

Bordo stigao do prve pobede posle skoro dva meseca, "Žirondinci" slavili 2:0 protiv Marseja.

Domaćini iz Bordoa su krenuli ofanzivnije od samog početka, prilike nisu uspeli da iskoriste Jovanović i Žimi Brijan.

Konačno do vođstva "Žirondinci" stižu do vođstva iz preciznog penala Kamana, najstrožoj kazni je prethodilo igranje rukom Nemanje Radonjića u svom šesnaestercu.

Imao je Radonjić >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << priliku da se iskupi već u 52. minutu nastavka, ali je u izglednoj poziciji šutnuo pored stative.

Bordo rešava meč u 71. minutu kada sjajnu kontru efikasno završava Previl i udvostručuje prednost svoga tima.

Domaćini su završili meč sa igračem manjem pošto Pablo dobija drugi žuti karton u rasponu od samo tri minuta, igrao se 83. minut.

Ipak gosti iz Marseja nisu uspeli da iskoriste narednih desetak minuta igrača više te doživljavaju svoj jedanaesti poraz ove sezone u Ligi 1.

Vukašin Jovanović je odigrao svih devedest minuta u domaćoj ekipi, sa druge strane Radonjić svojih punih devedeset minuta posle dugo vremena nije iskoristio na najbolji način.