Izvor: Sportske.net, 29.Jan.2020, 00:52

Kup kralja - Bilbao tri puta stizao ''minus'', pa u penal-seriji dotukao rivala! (video)

Kup kralja - Bilbao tri puta stizao minus, pa u penal-seriji dotukao rivala! (video)

Superzanimljiv meč odigrale su ekipe Tenerifa i Bilbaa u borbi za plasman u četvrtfinale Kupa kralja.
Dva isključenja, šest golova, penal-serija, sve je to viđeno u ovom meču, na kraju Bilbao izlazi kao pobednik.
Bilo je 2:2 u regularnom toku meča, 3:3 posle produžetaka, a penal-seriju Bilbao je dobio sa 4:2 i plasirao se u četvrtfinale Kupa kralja.
Nije dobro krenulo po domaćina koji je već u drugom minutu dobio crveni karton, ni manje ni više isključen je golman Ererin.
Šest minuta kasnije, Hoselu je pogoršao stvari sa bele tačke pošto je pogodio za vođstvo domaće ekipe.
U 17. uzvratio je Injaki Vilijams, ali je četiri minuta nakon toga Hoselu ponovo...