Izvor: MozzartSport.com, 21.Nov.2020, 00:43

Kraljevi remija iz Ueske ukrali bod i u Pamploni (VIDEO)

Osasuna uzalud igrala viktorije – 1:1

Deseto kolo, sedma utakmica sa nerešenim ishodom! Fudbaleri Ueske su definitivno u novoj sezoni Primere kraljevi remija.

Samo, od one tri preostale nisu dobili nijednu, pa sa ovih sedam bodova čuče pri dnu tabele Primere. A, provukla se Ueska večeras kroz Pamplonu, uz mnogo sreće odnela je bod sa stadiona Osasune – 1:1.

Utakmica je imala dva potpuno suprotna poluvremena. U prvom je Ueska bila bolji tim, stvarala >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je šanse, dok je Osasuna jedva uspevala da se sastavi s loptom. Gosti su brzo i došli do vođstva: nakon kontre usledio je udarac Rafe Mira, koji je golman Erera na kratko odbio, tačno na nogu Sandru, koji je sa peterca lako pogodio za 1:0.

Ali, sve se okrenulo za 180 stepeni u drugom poluvremenu. Osasuna je pregazila Uesku, držala je maltene u šesnaestercu, međutim, dalje od izjednačenja, koje se desilo u 69. minutu nije mogla. Deni Garsija je glavom postigao gol na centaršut Džonija i tih 1:1 je ostalo do kraja.

Srpski internacionalac Darko Brašanac je ceo meč odgledao sa klupe Osasune.