Kakvo poluvreme lisica, petarda na Sent Meriju posle 45 minuta!

Izvor: Sportske.net, 26.Okt.2019, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakvo poluvreme "lisica", petarda na "Sent Meriju" posle 45 minuta!

Brendan Rodžers već može da upiše tri boda.

Neverovatno otvaranje desetog kola Premijer lige u Sautemptonu gde gostuje Lester Siti. Gosti su uspeli da daju pet golova u toku prvih 45 minuta, videćemo kako će proći drugi deo igre.

Poveli su Rodžersovi puleni posle samo deset minuta, strelac je bio Ben Čilvel a onda sledi i crveni karton kapitena Bertranda te "sveci" imaju igrača manje od 12. minuta. "Lisice" su to iskusno iskoristilie.

Redom su se >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ređali golovi Tielemansa u 17-om, zatim Perez postiže dva gola u razmaku od dvadeset minuta da bi Vardi stavio tačku na poluvreme golom za prednost od 5:0 na "Sent Meriju". Lester ovom pobedom preuzima poziciju dva makar na veče pošto Siti tek sutra igra svoj meč desetog kola.