KRAJ: PSŽ - Crvena zvezda 6:1, Marin zatresao mrežu Parižana, het-trik Nejmara (VIDEO)

Izvor: BKTV News, 03.Okt.2018, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Pari Sen Žermena na "Parku prinčeva" u utakmici drugog kola Lige šampiona

Pari Sen Žermen - Crvena zvezda 6:1 (4:0)

Strelci: Nejmar 20', 22', i 81' Kavani 37', Di Maria 42', Mbape 70' minut za PSŽ, a Marin 74' minut za Zvezdu

PSŽ: Areola - Menije, Silva >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << (od 76. Kerer), Kimpembe, Bernjat - Verati, Rabio - Mbape (od 76. Čupo-Moting), Di Maria, Nejmar (od 82. Draksler) - Kavani

Crvena zvezda: Borjan - Stojković, Savić (od 46. Babić), Degenek, Rodić - Jovičić, Krstičić - Simić (od 46. Pavkov), Čaušić, Marin - Ben (od 73. Ebisilio)

KRAJ 6:1

84. minut - Umalo 7:1! Kavani je postigao gol, ali srećom po crveno-bele nalazio se u ofsajdu.

82. minut - Poslednju promenu napravio je i Tomas Tuhel, Nejmara je zamenio Julian Draksler.

GOL 6:1 81. minut. - Novi gol Nejmara iz slobodnog udarca. Ovoga puta je bila nešto veća udaljenost, ali sjajno je šutirao Brazilac

Neymar third goal. Another beautifull free kick from #PSG player. #neymar ⚽⚽⚽? pic.twitter.com/LKzjlDjZRY

76. minut - Dvostruku izmenu pravi Tomas Tuhel. Čupo-Moting i Kerer menjaju Mbapea i Tijaga Silvu.

75. minut - Žuti karton dobio je Milan Pavkov

GOL 5:1 74. minut - Marko Marin postiže prvi gol za Crvenu zvezdu u Ligi šampiona. Ebisilio je iz prvog kontakta sa loptom proigrao Marina, koji je sjajnim udarce savladao Areolu za počasni pogodak šampiona Srbije na "Parku prinčeva".

73. minut - Poslednju izmenu je izvršio Vladan Milojević. Lorenco Ebisilio je zamenio Bena.

GOL 5:0 70. minut - Upisao se u strelce i Kilijan Mbape. Sjajnu akciju odigrali su domaći fudbaleri, a mladi Francuz nije imao problema da smesti loptu u mrežu iz peterca.

68. minut - Žuti karton dobio je Filip Stojković

65. minut - Novi pokušaj gostujućih fudbalera. Šutirao je Rodić sa distance, ali ponovo je odbranio Areola.

64. minut - Prvi šut Crvene zvezde u okvir gola. Marin je pokušao, ali pravo u golamana PSŽ-a Areolu.

51. minut - Odlična odbrana Borjana posle šuta Nejmara sa osam metara

48. minut - Pokušao je Mbape da savlada Borjana, ali golman Zvezde odbija loptu u korner

Izmene u Crvenoj zvezdi na startu drugog poluvremena: umesto kapitena Vujadina Savića ušao je Srđan Babić, a umesto Veljka Simića na terenu je Milan Pavkov.

Poluvreme 4:0

45. minut - Velika šansa za Nejmara da postigne het-trik. Proturio je loptu kroz noge Degeneku, ali je ovog puta Borjan odbranio šut najskupljeg igrača sveta.

GOL 4:0 42. minut - Menije je sjajno centrirao za Di Mariju koji je pobegao Zvezdinoj odbrani i poslao loptu u mrežu

GOL 3:0 37. minut - Došla je jedna odbijena lopta do Kavanija, koji je sebi uspeo da napravi prostor u da savlada Borjana

Showtime au PARC 4-0 Angel Di Maria!!!! ✊?#PSGERB #PSGFKCZ pic.twitter.com/Dy04USBp2L

GOL 2:0 22. minut - Ponovo Nejmar. Odigrali su lepu akciju Brazilac i Mbape, Francuz je uposlio svog saigrača koji je sa 7 metara ponovo savladao Zvezdinog čuvara mreže.

Neymers second goal for #PSG And third goal in this #UCL #Neymar pic.twitter.com/xhu8NnIVXh

GOL 1:0 20. minut - Nejmar je izveo slobodan udarac sa nešto više od 20 metara, a Borjan je bio nemoćan.

#ChampionsLeague. #PSG golea al Estrella Roja y #Neymar nos regala goles como este que capturó un aficionado en el Parque de los Príncipes pic.twitter.com/qBPDUWMlQ5

15. minut - Mbape je posle dodavanja Nejmara pokušao udarcem sa desne strane, ali Milan Borjan je odbio loptu u korner.

9. minut - Loše Borjan boksuje loptu, Mbape šutira iz prve sa 15-ak metara, ali pored gola.

8. minut - Pokušaj Čaušića iz voleja sa ivice kaznenog prostora, ali lopta odlazi preko gola. Čini se da mu je zametao Stojković.

Utakmica je počela: Fudbaleri Pari Sen Žermena izveli su početni udarac.

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.