Izvor: RTS, 25.Apr.2021, 15:06

Italijani nastavljaju sa goleadama - Udineze bolji od Beneventa uz šest golova

Fudbaleri Udinezea savladali su u gostima Benevento sa 4:2 u utakmici 33. kola Serije A.
Italijani nastavljaju sa uzbudljivim i efikasnim fudbalom ove sezone.

U prvom današnjem meču, Udineze je savladao Benevento sa 4:2.
Gosti su poveli posle četiri minuta igre, kada je Molina postigao gol.
Arslan je povisio u 31. minutu, ali je Benevento izjednačio sa penala, tri minuta kasnije.
Ipak, Udineze nije dozvolio domaćinu da unese >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << neizvesnost, pošto je golovima Larsena i Brafa došao do ubedljive prednosti.
Lapadula je u završnici utakmice uspeo samo da ublaži poraz.