Irci razbili Škote

Izvor: B92, 11.Jun.2022, 20:31

Fudbaleri Republike Irske pobedili su na svom terenu Škotsku rezultatom 3:0, u meču trećeg kola Grupe 1 Divizije B Lige nacija.

Strelci za Republiku Irsku bili su Alan Braun u 20, Troj Parot u 28. i Majkl Obafemi u 51. minutu.

Republika Irska je zabeležila jednu pobedu i dva poraza, a Škotska je upisala po jednu pobedu i poraz.

U narednom kolu, Republika Irska će gostovati Ukrajini, dok će Škotska gostovati Jermeniji.

Ranije danas, u istoj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << grupi, Ukrajina je u Poljskoj pobedila Jermeniju sa 3:0.

Fudbaleri Farskih Ostrva pobedili su danas na svom terenu Litvaniju sa 2:1, u meču trećeg kola Grupe 1 Divizije C Lige nacija.

Povela je Litvanija golom Fedora Kerniča u šestom minutu, da bi izjednačenje i pobedu Farskim Ostrvima doneli golovima Viljormur Davidsen u 20. i Jakup Andreasen u 45. minutu.

Farska Ostrva su zabeležila jednu pobedu i dva poraza, a Litvanija je upisala sva tri poraza.

U narednom kolu, Farska Ostrva će gostovati Luksemburgu, dok će Litvanija gostovati Turskoj.

Kasnije večeras, u drugom meču Grupe 1, Luksemburg će dočekati Tursku.