Inter naneo prvi poraz Sasuolu VIDEO

Izvor: B92, 28.Nov.2020, 17:56

Fudbaleri Intera lako su savladali Sasuolo na gostovanju sa 3:0, na otvaranju devetog kola Serije A.

Utakmica je praktično bila rešena već posle petnaestak minuta, kada su izabranici Antonija Kontea stekli veliku prednost.

Prvo je na asistenciju Lautara, mrežu domaćih zatresao Aleksis Sančes, da bi nešto kasnije autogol postigao Vlad Kirikeš.

Sasuolo je imao šansu da rezultat smanji do pauze, ali su Filip Đuričić i Džeremo Toljan bili neprecizni.
U drugom poluvremenu viđen je još jedan gol i to u 60. minutu, kada je Roberto Galjardini zapravo postavio konačan rezultat.

Time je serija Sasuola bez poraza, koja traje od početka avgusta, prekinuta.

Inter se ovim trijumfom izjednačio na tabeli sa zeleno-crnima i sada oba tima imaju po 18 bodova.