Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Jan.2021, 00:09

INTER SAVLADAO BLEDU SENKU JUVENTUSA: Titula će izgleda u Milano, dva giganta izjednačeni na tronu (VIDEO)

Strašna igra Konteovih izabranika.
Fudbaleri Intera savladali su Juventus u velikom derbiju Italije sa 2:0 (1:0).
Inter je držao čas Juventusu u prvom poluvremenu, stvarao šanse, postigao samo jedan gol, a mogao je i više.  Već u 12. minutu 1:0, odlično je Vidal rukovodio akcijom, poslao loptu na stranu, potom je Barela centrirao i pronašao upravo Vidala koji glavom matira golmana.
Lautaro imao jednu šansu da povisi na 2:0, a umesto njega, to je učinio Barela. Istrčao je kontru, dobio pravovremenu loptu, lagano savladao protivničkog golmana, pa je postavio konačan rezultat.
Inter se izjednačio sa Milanom na prvom mestu, ali crveno-crni imaju meč manje. Oni u ponedeljak igraju...