Herta odolela Hofenhajmu, Augzburg slavio u Gelzenkirhenu

Izvor: B92, 02.Okt.2022, 17:59

Fudbaleri Herte i Hofenhajma odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici osmog kola nemačke Bundeslige.

Andrej Kramatić je pogotkom u 25. minutu doveo je Hofenhajm u vođstvo, a izjednačenje i bod Herti doneo je Dodi Lukebakio u 37. minutu.

Hofenhajm je peti na tabeli sa 14 bodova, dok je Herta na 14. poziciji sa sedam osvojenih bodova.

Ekipa Herte će u narednom kolu nemačkog šampionata dočekati Frajburg, dok će Hofenhajm ugostiti Verder.

U poslednje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << meču kola Augzburg je savladao Šalke 3:2 u Gelzenkirhenu.

Gosti su već u 21. minutu vodili 2:0, pogocima Demirovića.

Tedore smanjuje u 33, da bi pola sata kasnije Kraus pogodio za 2:2.

Međutim, u 77. minutu gosti opet tresu domaću mrežu, a gol Hana se ispostavio kao pobedonosni.