Goleada u duelu Intera i Zenita, nazire se novi napadački tandem Neroazura (video)

Izvor: Sportske.net, 21.Jul.2018, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goleada u duelu Intera i Zenita, nazire se novi napadački tandem "Neroazura" (video)

Interesantan duel u okviru priprema između klubova iz Milana i Sankt Petersburga.

U okviru priprema za nastupajuću sezonu, snage su odmerili Inter i Zenit, a utakmica je okončana rezultatom 3:3 (1:1).

Poveli su Italijani golom Antonija Kandreve u 16. minutu susreta.

Samo 11 minuta kasnije, Zenit poravnava, strelac je bio Kristijan Noboa.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon samo pet minuta igre u nastavku >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << kapiten Ikardi vratio prednost ekipi sa "Meace". On je bio precizan sa bele tačke.

Ipak, 14 minuta nakon što je Inter vratio prednost, Zenit ponovo dolazi do izjednačenja, ovoga puta je strelac bio Slovak Mak.

Devet minuta nakon poravnanja, ekipa iz Sankt Petersburga dolazi i do preokreta, rezervista Ernani, koji je u 66. minutu zamenio Branislava Ivanovića, doneo je prednost ruskoj ekipi fantastičnim udarcem sa preko 20 metara od protivničkog gola.

Usledio je ekspresni odgovor Intera, drugi gol na pripremam postigao je novajlija Lautaro Martinez.

On je u 65. minutu zameni Ikardija i samo 10 minuta kasnije se upisao u listu strelaca.

Mladi Argentinac se odlično pokazao u dosadašnjem toku priprema, te se čini da bi sa zemljakom Ikardijem mogao da zaigra u napadu "Neroazura" na početku sezone.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Inter je nakon pobede protiv Lugana (3:0) i poraza od Siona (0:2) upisao i remi na pripremama za nastupajuću sezonu.

Što se tiče Zenita, prekinuli su niz od četiri pobede na pripremama, pre duela sa "Neroazurima" slavili su protiv Salfildena (1:0), Dinama iz Moskve (5:0), Grashopersa (2:0) i Đenove (3:2).

Inter: Handanovič, Asamoa, Kandreva, Dalber, D'Ambrozio, De Fraj, Galjardini, Ikardi, Politano, Škrinijar, Valero

Sa klupe: Ranokija, Lautaro Martinez, Emers, Rorić, Salsedo, Kolido, Zapa

Zenit: Lunev, Anjukov, Driusi, Dzjuba, Ivanović, Mevlja, Nabiulin, Noboa, Paredes, Rigoni, Šatov

Sa klupe: Smolnikov, Mak, Zabolotni, Neto, Kuzjaev, Ernani, Kranviter, Ozdoev