Goleada, preokreti i penali na Vavi, na kraju remi!

Izvor: Mondo, 30.Nov.2018, 20:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goleada, preokreti i penali na "Vavi", na kraju remi!

Bačka i Napredak odigrali 3:3 u prvom meču 18. kola Superlige Srbije.

Ako se po jutru dan poznaje, čeka nas zanimljivo i vrlo efikasno kolo Superlige Srbije.

Hladno vreme i sneg kao da su probudili golgetere Bačke i Napretka u petak uveče. Malobrojna publika u Bačkoj Palanki imala je priliku da vidi utakmicu u kojoj je gost iz Kruševca dva puta vodio, domaćin jednom i koja je završena bez pobednika – 3:3 (1:1).

Sve je počelo u 12. minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << kada je Milan Vulić doveo Kruševljane do prednosti. Delovalo je da će se strasti smiriti već u 18, u minutu kada je Filip Bajić izjednačio golom "sa kreča".

Međutim, u drugom delu je prštalo na stadionu Slavko Maletin "Vava".

Damir Čeković je u 58. doneo vođstvo Bačkoj, ali su onda usledili novi naleti tima Milorada Kosanovića i još dva gola. Nikola Eskić u 66. i Aleksa Vukanović u 71. kreirali su novi preokret.

Ipak, ni to nije bilo dovoljno da Napredak bodove odnese u Kruševac. Samo dva minuta posle trećeg gola za goste dosuđen je još jedan penal za Bačku. Ponovo je siguran bio Bajić.

Napredak je na petom mestu sa 32 boda, dok Bačka ima 17 na 11. poziciji.