Izvor: MozzartSport.com, 29.Apr.2021, 02:38

Fešta u Montevideu: Kiša golova, het-trik 36-godišnjeg Berhesija (VIDEO)

Kopa Libertadores: Osam pogodaka na meču Nasionala i Atletiko Nasionala
Očekivao se dobar meč u Urugvaju, ali ne i ovako dobar. Pravi fudbalski vatromet na Gran Parke Sentral stadionu u Montevideu, gde je Nasional dočekao Ameriku Nasional iz Medeljina. Kolumbijski tim je imao i igrača više od 42. minuta, ali nije uspeo da slavi. Heroj domaćeg tima bio je Gonzalo Berhesio sa tri postignuta pogotka - 4:4.
Gosti su bili dominantni, Atletiko Nasional je uputio čak 28 šuteva ka golu rivala, osam u metu, ali je golman prvaka Urugvaja Senturion uspeo da zaustavi polovinu udaraca kaji su išli u okvir. Nasional je imao i igrača manje od 42. minuta (pri rezultatu 1:1), ali to ga nije...