Ejbraham petom – za pobedu Rome VIDEO

Izvor: B92, 23.Sep.2021, 22:38

Fudbaleri Rome savladali su Udineze na "Olimpiku" 1:0, u poslednjem meču petog kola Serije A.

Pobedonosni gol postigao je Tami Ejbraham, koji se sjajno snašao u 36. minutu.

Najpre je Kalafiori probio po levoj strani, našao Ejbrahama, koji je iz peterca, okrenut leđima, petom poslao loptu u mrežu koju čuva Silvestri.

Pre njega, gol je mogao da postigne i Henrik Mhitarjan, koji je u četvrtom minutu pogodio stativu.

Najbolju šansu za pogodak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na drugoj strani imao je Ignasio Puzeto u finišu prvog poluvremena, kada je pokušao glavom.

"Vučica" je u nadoknadi ostala sa desetoricom, pošto je drugi žuti karton dobio Lorenco Pelegrini.

Roma je na kraju stigla do 12. boda, trenutno je četvrta, a jedini poraz u prvenstvu je pretrpela od Verone.

Udineze je na sredini tabele, 10, sa sedam bodova.