Izvor: Sportske.net, 19.Okt.2019, 18:10

Derbi bez pobednika, fantastičan gol Pareha spasio Valensiju poraza u Madridu! (video)

Interesantna predstava na "Vanda Metropolitanu".
Bez pobednika u duelu Atletiko Madrida i Valensije, bilo je 1:1 u veoma uzbudljivoj završnici gde je Valensija stigla do boda.
Atletiko je bolje počeo utakmicu, imao je šansu preko Partija, a uzvratio je Čerišev na drugoj strani kada je golman Oblak uspeo da odbrani šut.
U 34. minutu upravo Denis Čerišev je bio taj koji je igrao rukom u kaznenom prostoru, a i nakon što je konsultovan VAR sudija je ostao pri svome, penal za Atletiko koji je iskoristio Dijego Košta.
Sve se večeras vrtelo oko Denisa Čeriševa, on je imao još jednu šansu u 54. minutu kada je fantastično šutirao, ali je lopta pogodila prečku.