Da li je nezaustavljivi Siti rešio plasman u 1/4 finale LŠ za 10 minuta?

Izvor: Sportske.net, 13.Feb.2018, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ne staju!

Mančester siti na poluvremenu vodi u Bazelu rezultatom 3:0 i možemo slobodno da kažemo da su "građani" već u 1/4 finalu, pošto Bazel ipak nije Barselona, da ponovi ludački preokret od pre godinu dana.

Kaznena ekspedicija Pepa Gvardiole je u razmaku od 10 minuta postigla tri gola i praktično sve rešila.

U 14. minutu je De Brujne izveo korner sa leve strane, a Gundogan zakucao u mrežu za 1:0.

U 18. je Sterling centrirao takođe >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa levog boka, a Bernardo Silva poslao "bombu" pod prečku, da bi u 23. minutu Kun Aguero raspalio sa 25 metara uz samu stativu za 3:0.

Siti je potom spustio tempo, priveo poluvreme kraju i ima prednost koju Bazel teško da može da nadoknadi...

Nema sumnje, oni su među glavnim kandidatima za trofej Lige šampiona ove sezone.