Izvor: Sportske.net, 16.Apr.2019, 08:17

Čudo neviđeno, šampion prokockao +30, Bobi igra kao car! (video)

Crna noć za Voriorse, neverovatan rasplet u drugoj utakmici, ostali i bez Kazinsa. Filadelfija poravnala, jasno je, Marjanović će imati veliku ulogu u ovoj seriji...
"Orakl Arena" je utihnula, veliko slavlje Klipersa u drugoj utakmici, brejk u San Francisku. "Slatki Lu" Vilijams je noć učinio gorkom za šampiona, ubacio je 36 poena, imao 11 asistencija, gosti su utrpali 135 poena šampionu, dali 85 u nastavku. Njihova klupa je pokazala još jednom klasu, gubili su 31 razlike, a onda dobili ostatak utakmice 72:37 za manje od dvadeset minuta.
U ovoj seriji, Vilijams je postigao 61 poen u dva meča, Montrezi Harel 51, može se reći da je noćašnja pobeda najveća u plej of istoriji Klipsa.