Bundesliga - Fortuna naučila na teži način, 2:0 JESTE najopasniji rezultat! (video)

Izvor: Sportske.net, 24.Maj.2020, 20:09

Sve se okrenulo u poslednjih pet minuta meča.

U okviru 27. kola nemačke Bundeslige, fudbaleri Kelna remizirali su sa Fortunom iz Diseldorfa rezultatom 2:2.

Ekipa iz Diseldorfa je nakon nešto bolje igre u prvom poluvremenu povela u 41. minutu kada se Kenan Karaman lepo snašao u kaznenom prostoru rivala i savladao Horna.

Mogli su "jarčevi" do izjednačenja u 59. minutu kada je udarac Uta sa bele tačke odbranio Kaštenmajer.

Kazna je stigla >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << nakon samo dva minuta, Erik Tomi je lepim golom krunisao brzu akciju Fortune koja je tako došla nadomak sigurne pobede.

Tako nisu mislili domaćini.

Antoni Modeste je u 88. minutu glavom savladao golmana gostiju nakon dodavanja sa desne strane, a hladan tuš za Fortunu usledio je tri minuta kasnije kada je Džon Kordoba na sličan način spasio svoj tim poraza kod kuće.

Keln se tako popeo na deseto mesto sa 34 boda, dok je Fortuna 16. sa 24 poena.