Bomba Aleksandra Kolarova, Inter bez šanse za titulu, Breša u drugoj ligi! (video)

Izvor: Sportske.net, 23.Jul.2020, 00:03

"Bomba" Aleksandra Kolarova, Inter bez šanse za titulu, Breša u drugoj ligi! (video)

Evo šta se dešavalo u Seriji A.

Roma je sa šest golova počastila SPAL, poslednjeplasiranu i prežaljenu ekipu Serije A.

Upisao se i Aleksandar Kolarov, srpski reprezentativac i kapiten našeg nacionalnog tima. Prvo je Nikola Kalinić doveo goste u prednost, da bi Ćeri izjednačio u 24. minutu.

Perez je doveo Romu u novu prednost u 38. minutu, da bi do kraja utakmice golovima Kolarov, Peres, ponovo Peres i Zaniolo postavili konačnih 1:6.

Tomović >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << na jednoj i Kolarov na drugoj strani su bili starteri.

Kolarov je postigao gol sa skoro 35 metara, pogledajte OVDE, bila je to i greška golmana.

U duelu Torina i Verone pobednika nije bilo, 1:1. Gosti su došli do prednosti u 56. minutu iz penala preko Borinija, da bi Zaza izjednačio 11 minuta kasnije.

Darko Lazović igrao 79 minuta, na drugoj strani nije bilo Lukića zbog kartona.

Sampdorija je u gradskom derbiju igrala protiv Đenove, a pobedu je odnela Đenova. Krišito je iz penala doveo svog tim u prednost, da bi Gabijadini doneo Sampu izjednačenje u 32. minutu.

Pobedu gostima donosi Lerager u 72. minutu utakmice. Velika pobeda u borbi za opstanak.

Derbi su igrali Inter i Fiorentina, a pobednika nije bilo, 0:0. Inter nešto bolji danas, ali je Viola uspela da se odbrani na ovom meču i da uzme bod Milanezima. Milenković na terenu svih 90 minuta.

U meču Lećea i Breše pobedu su odneli domaći, bilo je 3:1, pa su sada fudbaleri Breše i zvanično ispali iz Serije A.

Inter - Fiorentina 0:0

SPAL - Roma 1:6

Sampdorija - Đenova 1:2

Torino - Verona 1:1

Leće - Breša 3:1