Izvor: MozzartSport.com, 21.Jun.2020, 19:58

Bolje da se nije nastavljalo, za Fener je ova sezona odavno završena (VIDEO)

Novo užasno izdanje giganta iz Istanbula

Pomislili su navijači Fenerbahčea da će posle onog sjajnog preokreta protiv Kajzerija njihova ekipa trgnuti i biti u stanju da iz korena preokrene ovu sezonu, ali to je samo bilo trenutno skretanje sa ozbiljnih problema koje gigant iz Istanbula u ovoj sezoni. Istinu je na najbolji način ove večeri ogolila Kasimpaša, koja je sa dva gola u mreži počastila favorizovanog protivnika - 2:0 (0:0).

Sve je na ovom meču rešeno >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << u drugom poluvremenu. Mame Baba Tijam u 55. minutu iskoristio pravovremeno dodavanje Haradinovića, potom se poigrao sa Luisom Gustavom i matirao Bajindira. Iskusni brazilski defanzivni vezista, koji je na ovom meču sticajem okolnosti ponovo igrao štopera, bio je potpuno van meča, što je surovo iskoristio Jusuf Erdogan u drugom minutu nadoknade utakmice i prekrasnim lobom preko Gustava i Bajindira postavio konačan rezultat utakmice.

Kasimpaši je ovo bilo četvrto uzastopno slavlje u prvenstvu, pa se ozbiljno odaljila od opasne zone i sada se šepuri na visokom 11. mestu, dok je Fenerbahče doživeo peti poraz u poslednjih sedam mečeva turskog Super liga. Sastav Tahira Karapinara će pokušati da poravi situaciju narednog vikenda, kada će na svom terenu dočekati Malatiju.

TURSKA 1 - 28. KOLO