Real Betis sa pola gasa do prve trojke

Izvor: B92, 15.Avg.2022, 23:24

Real Betis sa pola gasa do prve "trojke"

Kompletirano je prvo kolo španske LaLige pobedom Real Betisa nad Elćeom rezultatom 3:0 (2:0).

Zeleno-beli su sezonu otvorili sa jasim ambicijama da napadnu visok plasman i konačno zaigraju u Ligi šampiona, a ka tome su krenuli lakom "trojkom" protiv, verovatno, kandidata za ispadanje.

Gosti su bili ozbiljno hendikepirani direktnim crvenim kartonom Donalda već u 16. minutu.

Betis je to iskoristio već do kraja prvog dela sa dva gola, Inglesijasa u 28. i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Huanmija u 39. minutu.

Već tada je bilo jasno da će bodovi ostati na "Benitu Viljamarinu", a u 60. minutu je sve bilo definitivno rešeno.

Huanmi je stigao do drugog pogotka, uz grešku golmana Edgara Badije, za konačnih 3:0.