Izvor: MozzartSport.com, 27.Okt.2021, 22:16

Betis nema nameru da stane: Slepi miševi rastureni u Sevilji

Domaćin rutinski savladao Valensiju (4:1) i održao korak u trci za vrh

Fudbaleri Betisa nastavili su da nižu sjajne rezultate, a nova žrtva zeleno-bele armije iz Sevilje je Valensija (4:1).

Tim sa stadiona Benito Viljamarin šestom pobedom u Primeri potvrdio je da nema nameru da se zadovolji epitetom jednog od prijatnijih iznenađenja na početku sezone istovremeno produbivši probleme Valensije koja je dopisala sedmu uzastopnu utakmicu bez pobede.

Put >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << do novog slavlja domaćina trasirao je Borha Iglesijas sa dva gola u prvom poluvremenu. Španski napadač je sa bele tačke načeo rivala u 14. minutu, a 16 minuta kasnije je udvostručio prednost na asistenciju Huanmija.

Nade gostiju očuvao je Gabrijel Paulista pogotkom u 39. minutu, međutim sve dileme u sedam minuta otklonili su Pecelja i Huanmi pogocima za konačnih 4:1.

ŠPANIJA 1 - 11. KOLO