Izvor: RTS, 24.Nov.2020, 23:57

Barsa se razgoropadila posle poluvremena, Juve se namučio sa Mađarima

Fudbaleri Barselone savladali su Dinamo u Kijevu sa 4:0 u meču četvrtog kola Lige šampiona.
Nije bilo golova u Kijevu u prvom poluvremenu (jedini meč danas), ali se zato Barselona raspucala u nastavku.

Barsa je igrala bez Lea Mesija, a povela je golom Desta u 52. minutu.
Brajtvajt je povisio u 57. minutu, a potom je iskoristio jedanaesterac u 70.
Konačan rezultat postavio je Grizman u sudijskoj nadoknadi.
U drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << meču u grupi, Juventus je teškom mukom došao do pobede nad Ferencvarošem na svom terenu.
Gosti su poveli prko Uzunija u 19. minutu, a izjednačio je Kristijano Ronaldo u 35.
Nekoliko minuta pre izjednačujućeg gola, Ronaldu je jedan poništen zbog ofsajda.
Konačan rezultat postavio je Alvaro Morata u drugom minutu sudijske nadoknade.
Posle četiri odigrana kola, Barselona ima 12 bodova, Juventus 9, Dinamo jedan, koliko ima i Ferencvaroš.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona