Izvor: HotSport.rs, 10.Sep.2017, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BUNDESLIGA: Šalje za dva minuta ‘razbio’ Štutgard, remi u Berlinu (VIDEO)

Fudbaleri Šalkea su u dva minuta drugog poluvremena prelomili meč sa Štutgardom.

Taj meč završen je rezultatom 3:1, dok su Herta i Verder nešto ranije igrali 1:1.
Prvi gol na utakmici viđen je već u četvrtom minutu utakmice kada je Bentaleb pogodio sa bele tačke. Alžirac nije preterano dobro izveo kazneni udarac, lopta je pogodila Cilera u noge i završila u mreži.
Mreže su mirovale dosta dugo posle toga, činilo se da će se sa tim rezultatom >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << otići na pauzu, što se nije desilo. Brekalo je uputio dobar centaršut sa desne strane u srce kaznenog prostora Šalkea, gde se najbolje snašao Akolo i doneo izjednačenje na pet minuta do poluvremena.
A onda ‘blickrig’ Šalkea na početku drugog. Ocipka je u 47. minutu sjajno izveo slobodni udarac sa desne strane, najviši u skoku bio je Brazilac Naldo koji je doneo vođstvo domaćinu. Samo miunut kasnije novi gol Šalkea. Jedna fluidna akcija domaćeg tima, Harit je uvideo Burgštalera i odlično ga ‘bacio u vatru’, on je izašao sam pred golmana Štutgarda i doneo vođstvo od 3:1.

Schalke 04 vs VfB Stuttgart 3-1 All Goals… by EPIC_FOOTBALL
U Berlinu su Herta i Verder remizirali, Leki je na asistenciju Esvajna neposredno pre kraja prrvog poluvrremena zatresao mrežu, da bi Dilejni u 59. pogodio za 1:1 i konačan rezultat ovog meča.
Šalke – Štutgart 3:1 (1:1)
(Bentaleb 4 PEN, Naldo 47, Burgštaler 48 – Akolo 40)

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

The post BUNDESLIGA: Šalje za dva minuta ‘razbio’ Štutgard, remi u Berlinu (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.