BUM BUM JOVELJIĆ: Mladi napadač nastavio da REŠETA u dresu Ajntrahta (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Jul.2019, 20:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Luka Jović dobio naslednika.

Ajntraht iz Frankfurta savladao je austrijski Vels u prijateljskoj utakmici rezultatom 7:0, a dva gola postigao je mladi reprezentativac Srbije Dejan Joveljić.

Rezultat na poluvremenu je bio 5:0, a onda je u drugom delu na scenu stupio srpski centarfor. U roku od samo četiri minuta Joveljić je dva puta zatresao mrežu Austrijanaca, u 64. i 68. minutu, pa je tako postavio konačan rezultat.

Drugi gol doskorašnjeg napadača Crvene >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << zvezde je pravo remek-delo. On je primio loptu okrenut leđima protivničkom golu, sjajno se zagradio i okrenuo čuvara, da bi potom samo bocnuo loptu preko golmana rivala.

Klar nur ein Testspiel aber was Kamada und Joveljic da spielen ist schon geil #SGE #FCWSGE #GudeÖsterreich pic.twitter.com/MoygF3UNNz