BIĆE ZANIMLJIVO: Novak saznao protivnika u trećem kolu, jednog favorita je već poslao kući (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Jan.2020, 10:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Britanca Danijela Evansa je savladao u tri seta.

Novak Đoković nije se mnogo mučio sa Tacumom Itom pošto je u drugom kolu završio posao za nešto više od sat i po vremena. Najbolji srpski teniser će i u trećem kolu imati Japanca za protivnika pošto je Jošihito Nišioka savladao Britanca Danijela Evansa sa 6:4, 6:3, 6:4 za dva sata igre.

Nišioka je prvi set rešio u svoju koristi iskoristivši jedinu brejk šansu do koje je došao već u trećem gemu. Svi ostali >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << gemovi brzo su završavani na servis oba igrača.

Stunning display from 🇯🇵 @yoshihitotennis!

Yoshi is 3R bound after defeating Evans 6-4 6-3 6-4 at the #AusOpen pic.twitter.com/iouQY6GyKJ

— ATP Tour (@atptour) January 22, 2020

Britanac ni u drugom setu nije ''primirisao'' brejku, a Japanac je svoju šansu dočekao u sedmom gemu i devetom gemu i uspoe da povede sa 2:0 u setovima. Tek u trećem setu Evans je došao do prilike da brejkne Jašanca, ali nije uspeo da mu oduzme servis što je Nišioka iskoristio i u 10. gemu napravio brejk koji je overio trijumf i plasman u treće kolo.